انتخاب برگه

زیر انگشتامون چه خبره ؟!

زیر انگشتامون چه خبره ؟!

تا حالا شده به این خانواده پر جمعیت و خیلی صمیمی و خون گرم
از نزدیک چند لحظه هم که شده نگاه کنی ؟زیر انگشتامون چه خبره؟!

سلام

تا حالا شده به این خانواده پر جمعیت و خیلی صمیمی و خون گرم از نزدیک چند لحظه هم که شده نگاه کنی؟ نه واقعا شده؟ اینا تو زندگیت تنها چیزایی هستن که برای رسیدن به اهدافت خیلی زیاد تو سری خوردن و تا جایی که در توانشون بود زیر انگشتات دوام آوردن.

آره دوام آوردن و خم به ابرو نیاوردن حتی یه لحظه هم از همدیگه جدا نشدن و تو زندگیت  خیلی مسائل رو برات حل کردن. روز دفاع پایان نامت تو دانشگاه رو هنوز یادته؟ اونروز خیلی گل کاشتی و موفق شدی با نمره عالی از این مرحله از زندگیت عبور کنی. این موفقیتت رو مدیون این خانواده هستی. یا در مورد موقعیت کارت اگه این خانواده رو نداشتی شاید به این سمت ها یا موفقیت های کاری روز افزونت نمی رسیدی. گاهی اوقات از عصبانیت چه مشتایی که ازت نخوردن ولی اصلا ازت چیزی به دل نگرفتن هیچ بلکه تو حساسترین لحضاتت خودشونو زیر انگشتات جوری نمایان کردن که مبادا وقتت برای رسوندن مطلبی به جایی هدر بره.

چه جالب ذهن تو هم داره مثل من باز و بازتر میشه درسته؟ بیشترین فشار همیشه روی دو عضو مهم از این خانوادست، خودتم میدونی دارم در مورد کدوماشون حرف میزنم (SPACE – Enter)

آره همین دو تا رو میگم. گاهی حس میکنم اینا همون پدر و مادر هستن، مخصوصا اون موقع ها که از شدت فشار جسمشون لرزان و سست میشه.
کاش میشد ما آدما یه خورده هم شده حتی به اندازه  چند ثانیه ببینیم زیر انگشتامون چه خبره.


درباره نویسنده

سعید مجاوری حقیقی

فارغ التحصیل رشته‌ی کارشناسی زمین شناسی است. او علاقه‌ی زیادی به دنیای هنر دارد و در این زمینه می‌نویسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفده =