انتخاب برگه

آمازون خرید کالا از شعبه‌های کشورهای دیگر را برای کاربران اپلیکیشن خود ساده‌تر می‌کند

آمازون خرید کالا از شعبه‌های کشورهای دیگر را برای کاربران اپلیکیشن خود ساده‌تر می‌کند

آمازون به تازگی در به‌روزرسانی اپلیکیشن خود قابلیت‌هایی اضافه
کرده که خرید از این فروشگاه اینترنتی را برای مشتریان خارجی آن آسان‌تر نموده است.


در به‌روزرسانی اخیر اپلیکیشن آمازون، کاربران حالا می‌توانند زبان اپلیکیشن را از از بین پنج زبان انگلیسی، اسپانیایی، چینی ساده شده، پرتغالی برزیلی و آلمانی تغییر دهند. آمازون قیمت‌ها را نیز به ارز کشور کاربر تغییر می‌دهد تا خرید را برای کاربران خارجی هرچه بیشتر آسان کند. اپلیکیشن آمازون در حال حاضر ۲۵ واحد پولی را پشتیبانی می‌کند که البته قرار است در طی سال جاری میلادی تعداد این ارزها و زبان‌ها افزایش یابد.

یکی دیگر از اقدامات آمازون اضافه کردن امکان فیلتر کالاهای قابل ارسال به کشور کاربر است. این کالاها با واحد پولی، هزینه ارسال و حتی هزینه تخمینی مالیات در کشور مقصد نمایش داده می‌شوند. آمازون همچنین گفته قصد دارد با شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی همکاری کند تا روند ترخیص کالاها از گمرک را نیز آسان کند.

اگرچه هدف اصلی این تغییرات مشتریان مقیم کشورهایی است که آمازون در آن کشورها نمایندگی ندارد؛ اما امکان خرید کالاها به صورت بین‌المللی برای کاربران کشورهایی مانند ژاپن و انگلیس هم مفید خواهد بود؛ چرا که گستره وسیعی از محصولات موجود در نسخه آمریکایی این خرده‌فروشی مشهور در سایر کشورها به صورت محلی در دسترس نیست. با این تعییرات حالا مشتریان می‌توانند مستقل از کشوری که در آن زندگی می‌کنند به کالاهای موجود در انبارهای آمازون در کشورهای دیگر نیز دسترسی داشته و اقدام به خرید از شعبه‌های مختلف کنند.

تنظیمات جدید خرید بین‌المللی آمازون احتمالا از امروز در به‌روزرسانی اندروید و iOS به این اپلیکیشن افزوده خواهد شد. پس از به‌روزرسانی، عنوان کشور و زبان به تنظیمات اپلیکیشن افزوده خواهد شد. متاسفانه این امکان فعلا فقط از طریق اپلیکیشن‌های تلفن‌های همراه ارائه می‌شود، بنابراین افرادی که از طریق سایت آمازون اقدام به خرید می‌نمایند بایستی مانند گذشته اقدام به فیلتر محصولات، زبان سایت و تبدیل قیمت‌ها کنند.

 

در اينجا برنامه پيشگامان24 جهت دانلود ارايه شده است:

 

 

درباره نویسنده

مجید داوری

كارشناس ارشد مديريت فناوری اطلاعات علاقه مند به تكنولوژی، اينترنت و نرم افزار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =